Понеділок, 12 червня 2017 10:30

Перемога студентів на Всеукраїнських змаганнях з сумо

(0 votes)

З 25 по 29 травня в місті Харків проходив Чемпіонат України з сумо серед молоді та дорослих. За збірну команду Київської області виступало 14 переяславців. Одинадцять із них приїхали додому з медалями різних ґатунків

Бронзовими призерами чемпіонату стали студенти Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди: Віталій Самійленко, Юлія Загура, Катерина Панченко, Наталія Кондратюк, Сергій Зінченко та Марина Круглова. Срібні медалі вибороли Вікторія Царук (викладач кафедри спортивних дисциплін та туризму вишу), Інна Куріленко, Оксана Бабич. Золоту медаль та звання чемпіонки у своїй ваговій та віковій категорії отримала Ірина Чорнобай. Абсолютною чемпіонкою у тяжкій вазі стала Іванна Березовська. Шість спортсменів виконали норматив Кандидата в Майстра спорту України.
    Вітаємо тренера Сергія Безкоровайного та його вихованців з успішними виступами на змаганнях та бажаємо подальших перемог.

Прес-служба  університету

Read 666 times