П'ятниця, 21 квітня 2017 08:47

Вибори студентського самоврядування — 2017

(0 votes)

20 квітня відбулися вибори голови студентської ради та студентських деканів нашого вишу. У голосуванні взяли участь студенти всіх факультетів. Вибори проходили шля­хом таємного голосування, явка студентів на вибори була дуже високою, факти порушень не зафіксовані. Згідно про­токолів роботи територіально-виборчої комісії, головою студентської ради університету обрано Ольгу Молонову – студентку природничо-технологічного факультету.

Також обрано студентських деканів: Вікторія Безчастна — факультет фізичного виховання; Володимир Сонько — природничо-технологічний факультет; Владислав Олексієнко — факультет педагогіки та психології; Юлія Швед — педагогічний факультет; Дарія Весельська — фінансово-гуманітарний факультет; Владислав Ляшко — історичний фа­культет; Ярослава Дудка — філологічний факультет. За підсумками виборів старостою гуртожитку № 1 було обрано Ірину Рибалку, а старостою гуртожитку № 2 — Анна Шекоян.

Вітаємо новообраний склад Ради студентського самоврядування! Нехай при виконанні будь-якої роботи будуть завжди присутні натхнення, терпіння та творча наснага. Бажаємо успіхів!

Ольга Науменко

Read 679 times