П'ятниця, 21 квітня 2017 08:01

Студентка університету чемпіонка України!

(1 Vote)

6-9 квітня у місті Хмельницькому відбувся Чемпіонат України серед юніорів та Кубок України серед дорослих з гирьового спорту.

Оксана Панькевич –  студентка фінансово-гуманітарного факультету, групи ДЗ-33М, нашого вишу теж приймала участь у цих змагання.

У ваговій категорії до 58 кг, вагою гирі 24 кг Оксана стала чемпіонкою України серед юніорів та переможницею Кубку України серед дорослих, виконавши результат 67 підйомів (КМС) за 6 хв.

- Я вже рік входжу до складу національної збірної Союзу гирьового спорту України і змагання для мене - це довести в першу чергу собі, що я не помилилась тоді, коли почала займатись саме цих видом спорту. Ці змагання для мене були дуже важливими і ваговими, адже сумлінно працювала над результатом – пояснює спортсменка.

Багато хто запитує: Чому саме цих вид спорту, адже є і інші види спорту притаманні дівчатам?

- Як на мене, не потрібно шукати легких шляхів щоб здобути перемогу, а потрібно працювати і йти до своєю мрії. Важко про щось думати коли суперник «дихає тобі в спину», але саме тоді  і потрібно проявити свій характер, силу волі та витривалість.

Оксані вдалося у цій нелегкій боротьбі, серед 15 учасниць у своїй ваговій категорії, стати чемпіонкою України і вибороти можливість представляти Україну на Чемпіонаті Європи.

Тренує спортсменку до змагань Майстер спорту України -  Квіквініа Полміра Мірабович, який дає настанови та ділиться спортивним досвідом.

Тепер наша студентка готується до Чемпіонату Європи, який відбудеться 10-16 травня в м.Даугавпілс (Латвія).

Тож побажаємо юній спортсменці нових перемог і високих досягнень!

Оксана Панькевич,

студентка фінансово гуманітарного факультету