Четвер, 20 квітня 2017 21:32

(0 votes)

5-7 квітня 2017 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання».  Участь в Олімпіаді взяли 75 студентів, які представляли 30 вищих навчальних закладів України.

Програма Олімпіади включала чотири конкурсні випробування:

1. Творчий конкурс (домашнє завдання) – «реклама спеціальності фізичного виховання» - для популяризації професії вчителя фізичної культури та залучення абітурієнтів до профільних ВНЗ.

2. Практичне завдання «Фізіологічна крива, як показник ефективності уроку ФК».

3. Тестування теоретичних знань з теорії і методики фізичного виховання та медико-біологічних основ фізичного виховання.

4. Круглий стіл «Національна ігрова культура як засіб формування самоідентифікації і патріотизму школярів».

Ректорат університету та факультет фізичного виховання, вітають студента ІІ курсу факультету фізичного виховання, Рижика Романа, та його наукового керівника, доцента Степаненка Володимира Михайловича за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання».

А також за кращий виступ на круглому столі «Національна ігрова культура як засіб формування самоідентифікації і патріотизму школярів» був відзначений студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання, Василенко Максим, та його науковий керівник, доцент Троценко Тетяна Юріївна.

Вітаємо наших студентів та бажаємо нових наукових здобутків і перемог!

Read 1024 times