Вівторок, 07 березня 2017 23:18

А Жінка в світ приходить для любові!

(0 votes)

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Жінка – це священне ім’я, берегиня домашнього вогнища. Світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, сімейного благополуччя. Тому за всіх часів найтепліші і ласкаві слова були присвячені саме жінці.

З нагоди Міжнародного жіночого дня в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбувся святковий концерт «Прекрасна, незрівнянна, незбагненна», присвячений чарівній половині людства. Під час заходу щирі слова лунали на адресу жінок-матерів, які дають життя усім нам, утверджують кращі риси людяності й добра. Одним з основних подарунків свята була концертна програма, підготовлена соціально-гуманітарним відділом університету та студентами. Чудовим подарунком стали святкові виступи у виконанні Юлії Канбарової, Максима Рудича, Юлії Жупини, Анастасії Петрової, Вікторії Корзун, Вікторії Сабов, Азубіке Чіджокє, хореографічної студії «Перлина» (керівник – випускниця вишу Ірина Марченко), хореографічного колективу «Фаворит» під керівництвом студентки вишу Анни Танани, зразкового хореографічного колективу «Вольтаж» (керівники Людмила Бездольна та Даная Саулко) та інших.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалася жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю.

Зичимо Вам, дорогі жінки,  завжди залишатися чарівними і коханими, жити зі святом у душі, з надією на добре майбутнє. Хай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття спонукають до нових творчих успіхів. Нехай у ваших домівках панують мир, взаєморозуміння і злагода, у серцях – добро і любов, у справах – мудрість.

Ольга Науменко

Read 784 times