Кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту

Рубан Владислав Юрійович

РУБАН Владислав Юрійович – викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»; аспірант ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», сп 13.00.02 – теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я)

E-mail:kafedra.tmfv@yandex.ru

ОСВІТА

2006-2008 рік - Броварське вище училище фізичної культури (спеціалізація футбол).

2008-2013 рік - студент факультету фізичного виховання і природознавства, сп. «Фізичне виховання». ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

ДОСВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

2012-2015 рік - вчитель фізичної культури (Ковалинське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»).

З 2015 року викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

НАУКОВІ ІНТЕРЕСИ

- теорія і методика фізичного виховання дітей молодшого шкільного віку сільської загальноосвітньої школи.

ОСНОВНІ НАУКОВІ ПРАЦІ

Пангелова Н. Основні тенденції модернізації фізкультурно-оздоровчої роботи у сільській школі / Н. Пангелова, В. Рубан // Спортивний вісник Придніпров’я. – 2015. – № 2. – С.152-156.

Рубан В. Ю. Сучасні концептуальні моделі фізичного виховання у загальноосвітній школі / В.Ю. Рубан // Сборник научных статей. Педагогика, приоритетные направления науки. – Закопане, 2015. – Т.1. – С.82-88.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЯКІ ВИКЛАДАЄ В ДВНЗ «ПЕРЕЯСЛАВ-ХИЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ»

- методика наукових досліджень та інноваційних технологій