Кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту

Кравченко Тетяна Петрівна

Кравченко Тетяна Петрівна – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

ОСВІТА

З 2003 по 2008 рік навчалась в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «фізичне виховання» та здобула кваліфікацію викладача фізичного виховання.

ДОСВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

З 2008 -2009 р. працювала викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди»

З 2012-2005р. працювала викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди»

З 2015 р працює старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди»

НАУКОВІ ІНТЕРЕСИ

- Формування ціннісного ставлення до власного здоров’я

- Психологія фізичного виховання

ОСНОВНІ НАУКОВІ ПРАЦІ

Автор 12 наукових праць.

1. Галенко Т. П. Цінності як основа формування у старших підлітків ставлення до власного здоров’я / Т. П. Галенко //Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту. – 2010. – № 8. – С. 22–24.
  2. Галенко Т. П. Ціннісне ставлення молоді до власного здоровя в процесі туристсько-краєзнавчої роботи / Т. П. Галенко //Гуманітарний вісник ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький держ. пед. ун-ет імені Григорія Сковороди»: зб. наук. пр. – Переяслав-Хмельницький: Вид-во: “ФОП Кузьмичова Р.Ю.”,   2011. – Вип. 20. – С. 434–436.
  3. Галенко Т. П. Особливості формування ціннісного ставлення старших підлітків до власного здоров’я [Електронний ресурс] / Т. П. Галенко // Науковий вісник Донбасу / Держ. закл. «ЛНУ ім. Тараса Шевченка»; голов. ред. Курило В. С. – 2014. – Вип. 1 (25) – Режим доступу до журналу: nvd.luguiv.edu.ua/- archiv/NN25/index.html. – Назва з екрана.
  4. Кравченко Т. П. Формирование у школьников ценностного отношения к собственному здоровью как психолого-педагогическая проблема современности / Т. П. Кравченко //Журнал научных публикаций аспирантов и докторантов. – Курск,№ 11 (101). – С. 96
  5. Кравченко Т. П. Психолого-педагогічні чинники формування у старших підлітків ціннісного ставлення до власного здоров’я / Т. П. Кравченко // Молодий вчений: наук. журн. – Херсон, 2015. – № 2. – С. 51–55.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЯКІ ВИКЛАДАЄ В ДВНЗ « ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ»

-                                                                                                                                      Основи наукових дослідження;

-                                                                                                                                      Психологія фізичного виховання;

-                                                                                                                                      Педагогічні та наукові дослідження.