Кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту

Данилко Валентина Миколаївна

Данилко Валентина Миколаївна – викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

E-mail: kafedra. tmfv@yandex. ru

Освіта. 1969-1974 – Київський державний інститут фізичної культури і спорту (тепер Національний університет фізичної культури і спорту України) за спец. фізична культура.

Досвід професійної діяльності.

1973-1990 – з них 4 роки вчитель фізичної культури с. В. Каратуль та ЗОШ № 5 м. Переяслава-Хмельницького; 13 р. викладач Переяслав-Хмельницького педучилища;

1990-2006 – викладач, ст. викладач кафедри фізичної культури;

2006-2016 – викладач, ст. викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту.

Педагогічний стаж – 42 роки.

Наукові інтереси – теорія і методика фізичного виховання дітей дошкільного та шкільного віку.

Основні наукові праці – автор понад 35 наукових та навчально-методичних праць.

Навчальні дисципліни, які викладає.

-         Теорія і методика фізичного виховання;

-         Історія фізичної культури;

-         Організація і методика оздоровчої фізкультури;

-         Рекреація у фізичній культурі різних груп населення.

E-mail: kafedra. tmfv@yandex. ru

Досвід професійної діяльності.

1990-2006 – викладач, ст. викладач кафедри фізичної культури;

Педагогічний стаж – 42 роки.

Основні наукові праці – автор понад 35 наукових та навчально-методичних праць.

Навчальні дисципліни, які викладає.

-         Теорія і методика фізичного виховання;

-         Історія фізичної культури;

-         Організація і методика оздоровчої фізкультури;

-         Рекреація у фізичній культурі різних груп населення.