Кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту

Троценко Тетяна Юріївна

ТРОЦЕНКО Тетяна Юріївна – заступник завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», кандидат педагогічних наук, доцент,тренер студентської жіночої волейбольної команди «Удар ПХДПУ».

E-mail: kafedra.tmfv@ yandex. ru

ОСВІТА

• 1991 – Переяслав-Хмельницький філіал Київського державного педагогічного інституту ім. О.М.Горького за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання.

2002 – Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди за спеціальністю фізична культура.

ДОСВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Педагогічний стаж 24 роки, з них 22 роки у Переяслав-Хмельницькому державний вищому навчальному закладі імені Григорія Сковороди. Науковий стаж – 10 років.

з 2003 по 2004 рік – викладач кафедри фізичного виховання і здорового способу життя.

з 2004 по 2009 рік – здобувач лабораторії фізичного виховання Інституту проблем виховання АПН України м. Києва.

• з 2004 по 2012 рік – викладач, старший викладач кафедри спортивних ігор.

• 2012 по 2014 рік –  доцент кафедри спортивних ігор.

• з 2014 – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, заступник завідувача кафедри ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

ДИСЕРТАЦІЙНІ ПРАЦІ

2009 дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук з теми: «Формування моральних якостей учнів 3-4 класів у процесі туристсько-краєзнавчої діяльності».

НАУКОВІ ІНТЕРЕСИ

• теорія і методика фізичного виховання дітей молодшого шкільного віку;

формування особистісних якостей молодших школярів у процесі туристсько-краєзнавчої діяльності;

• інноваційні технології у фізичному вихованні.

ОСНОВНІ НАУКОВІ ПРАЦІ

Автор понад 44 наукових та навчально-методичних праць, серед яких:

Формування моральних якостей учнів 3–4 класів у процесі туристсько-краєзнавчої діяльності: методичні рекомендації /Т.Ю. Троценко. – К. : Міленіум, 2008. – 75 с.

Теорія і методика викладання рухливих ігор і забав: навчально-методичний посібник /Т.Ю. Троценко. – Переяслав-Хмельницький, 2012. – 126с.

Волейбол (теорія і методика викладання): навчальний посібник / О.О.Борисов, Т.Ю.Троценко, В.В. Погребний. – Київ, 2013. – 557с.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЯКІ ВИКЛАДАЄ В ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

«Педагогіка фізичного виховання»,

«Професійна діяльність вчителя фізичної культури»,

«Методологія наукового дослідження. Інноваційні технології у фізичному вихованні»,

«Теорія та методика фізичного виховання».