Кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту

Пивовар Андрій Анатолійович

ПИВОВАР Андрій Анатолійович – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент,заступник декана факультету фізичного виховання з виховної роботи.

ОСВІТА

• 2001 – закінчив Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура».

ДОСВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Педагогічний стаж 14 років у Переяслав-Хмельницькому державний вищому навчальному закладі імені Григорія Сковороди. Науковий стаж – 9 років.

з 2001 по 2004 рік – викладач кафедри спортивних дисциплін.

з 2001 по 2004 рік – Навчання в аспірантурі Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Г.С.Сковороди з відривом від виробництва.

• з 2004 по 2006 рік – викладача кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму.

• 2006 року рішенням президії Вищої атестаційної комісії України (протокол №44-06/7) присуджено науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання і спорту.

• з 2006 по 2009 рік – старший викладач кафедри спортивних ігор, туризму та здорового способу життя.

• з 2006 по 2009 рік – доцента кафедри спортивних ігор, туризму та здорового способу життя.

• з 2010 по 2014 рік – доцента кафедри спортивних дисциплін і туризму.

• 2011 року рішенням атестаційної колегії МОН, М та С України (протокол №2/02-Д) присвоєно вчене звання доцента кафедри спортивних дисциплін і туризму.

• з 2014 – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

ДИСЕРТАЦІЙНІ ПРАЦІ

2005 – дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту з теми: «Поєднаний розвиток фізичних і пізнавальних здібностей дітей 5 і 6 років у процесі фізичного виховання».

НАУКОВІ ІНТЕРЕСИ

• теорія і методика фізичного виховання дітей дошкільного віку;

формування пізнавальних здібностей дітей дошкільного віку у процесі фізичного виховання;

• інноваційні технології у фізичному вихованні.

ОСНОВНІ НАУКОВІ ПРАЦІ

Автор понад 40 наукових та навчально-методичних праць, серед яких:

Організаційно-методичні основи розвитку фізичних і пізнавальних здібностей дітей старшого дошкільного віку в процесі занять фізичними вправами: навчально-методичний посібник / А.А.Пивовар. – Переяслав-Хмельницький: Пальміра. – 2005. – 111с.

Спортивні споруди: навчально-методичний посібник / А.А.Пивовар. – Переяслав-Хмельницький: Пальміра. – 2011. – 116с.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЯКІ ВИКЛАДАЄ В ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

«Оздоровчий фітнес»,

«Професійна діяльність у сфері фізичного виховання»,

«Управління у сфері фізичного виховання»,

«Новітні технології оздоровлення у ВНЗ».