Кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту

Базилевич Наталія Олександрівна

Базилевич

Базилевич Наталія Олександрівна – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.

Кандидат педагогічних наук, доцент.

Майстер спорту СРСР з легкої атлетики.

ОСВІТА

• 1989 – Київський державний інститут фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України) за спеціальністю фізична культура і спорт

ДОСВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

• 1983 – 1987 – тренер-викладач з легкої атлетики Каховської ДЮСШ
  • 1987 – 1989 – тренер-викладач з легкої атлетики спортивного клубу Переяслав-Хмельницької філії КДПІ ім. О.М. Горького;
  • 1989 – 2014 – викладач, старший викладач, доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди»
  • 2014 – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди»

ДИСЕРТАЦІЙНІ ПРАЦІ

ОСНОВНІ НАУКОВІ ПРАЦІ

Автор (співавтор) понад 60 наукових та навчально-методичних праць, серед яких:
Інтеграція пізнавальної і рухової діяльності в системі навчання і виховання школярів: Методичний посібник. / О.Д. Дубогай, Б.П. Пангелов, Н.О.Фролова, М.І. Горбенко. – К.: Оріяни, 2001. – 152с.

• Фролова Н.О. Теорія та методика викладання легкої атлетики: навчально-методичний посібник / Н.О. Фролова. – Переяслав-Хмельницький, 2007. Т.1 – 144 с.

• Фролова Н.О. Теорія та методика викладання легкої атлетики в педагогічних вузах: навчально-методичний посібник / Н.О. Фролова. – Переяслав-Хмельницький, 2008. Т.2 – 123 с.

• Базилевич Н.О. Лижний спорт: навчальний посібник / Н.О. Базилевич, С.С. Ільченко. - Умань : ВПЦ «Візаві», 2014. – 258 с.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЯКІ ВИКЛАДАЄ В УНІВЕРСИТЕТІ

• Спортивна метрологія. Біомеханіка.

• Основи теорії і методики спортивного тренування

Теорія та методика викладання фізичної культури у ВНЗ І-ІІ р.а.