Кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту

Пангелова  Наталія Євгенівна – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор.

Троценко Тетяна Юріївна – заступник завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», кандидат педагогічних наук, доцент,тренер студентської жіночої волейбольної команди «Удар ПХДПУ»

Волков Леонід Вікторович – доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, член кореспондент академії національного прогресу України, заслужений працівник освіти України.

Базилевич Наталія Олександрівна – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.

Пивовар Андрій Анатолійович – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

Кравченко Тетяна Петрівна – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

Красов Олександр Іванович – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

Данилко Валентина Миколаївна – викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту